Hydroizolace Ostrava, izolace plochých střech, opravy a servis plochých střech, hydroizolace průmyslových objektů

Hydroizolace Ostrava, izolace plochých střech, zateplení, opravy a servis plochých střech, izolace proti vodě   Chci izolovat plochou střechu rodinného domu   Chci izolovat střechu průmyslových objektů  

Ploché střechy

Halové objekty
 
Kontakty

Ploché střechy - izolace, servis
René Schrötter 774 501 926

 

 


www.izolujte.cz
 
  Úvod         O nás         Nabídka služeb         Fotogalerie         Napište nám         Kontakt  

O nás

Na hydroizolační vrstvu používáme převážně jedny z nejkvalitnějších materiálů výrobce DEKTRADE. Součástí našich prací je také zajištění výměny klempířských prvků souvisejících se střechou a zajištění jejich plné funkčnosti provedením zednických prací.

certifikát pro materiály fa Dektrade

Provádíme opravy vadných či nefunkčních hydroizolací plochých střech, ale i jejich úplné generální opravy, včetně tepelné izolace tepelně izolačním polystyrénem nebo minerální vlnou tak, aby střecha ve spojení se stávajícím střešním pláštěm vyhověla platným ustanovením ČSN o tepelném odporu rekonstruovaných plochých střech.

Tepelná izolace v ploché střeše má zpravidla (u jednoplášťových pochozích střech) za úkol nejen zvýšit tepelný odpor střešního pláště, ale také snést zatížení od technologií, pohybu osob na střeše a povětrnostních vlivů. Někdy také vytváří spád hydroizolační vrstvy. Tepelná izolace musí být krytá až na vyjímky hydroizolací, aby nemohlo docházet k zatékání do střešního pláště.

Na hydroizolační vrstvu používáme převážně jedny z nejkvalitnějších materiálů výrobce DEKTRADE. Součástí našich prací je také zajištění výměny klempířských prvků souvisejících se střechou a zajištění jejich plné funkčnosti provedením zednických prací.

Naše společnost byla založena v roce 1994, a po celou dobu se zabývá montáží hydroizolací nejen na ploché střechy, ale také na základy, podlahy garáží a izolace proti spodní vodě.

Firma klade velký důraz na kvalitu provedené práce. Snažíme se o maximální spokojenost našich zákazníků s vodotěsnou izolací a to po celou dobu životnosti použitého materiálu a samozřejmě hledáme vhodné materiály v rámci jejich finančních možností.

Cílem firmy je dosažení vysoké kvality za přijatelnou cenu s poskytnutím dlouhodobých záruk na provedené práce. V rámci nabídkového řízení je zdarma a nezávazně prováděno posouzení stavu objektu a navržení vhodné technologie opravy či kompletní rekonstrukce střechy.

Firma se zaměřuje nejen na služby pro stavební firmy, průmyslové podniky a jiné společnosti, ale provádí také práce pro širokou stavební veřejnost. Fa Schrötter je registrována v seznamu odborných dodavatelů programu " Zelená úsporám " a je spolehlivým partnerem pro všechny fyzické i právnické osoby, což za 14 let své existence již mnohokrát prokázala a ráda o tom přesvědčí i Vás.Ploché střechy
Hydroizolace plochých střech
Zateplení plochých střech
Izolace proti spodní vodě
  Izolace proti radonu
Reference plochých střech
Poptávkový formulář

René Schrötter
774 501 926


B7 design & Infocity hosting
Ploché střechy - montáž, opravy a servis izolací proti vodě
Nahoru  

Doporučujeme: Jak izolovat | Tepelně izolační pouzdra | Zdravá výživa Ostrava | Outdoor shop